Poznejte mě

"Nebojím se každému i zpětně podívat do očí"

Na svět jsem vykoukl v období "Husákových dětí" v sedmdesátých letech minulého století. Po střední škole jsem se věnoval obchodní činnosti postupně v několika společnostech. Ve výsledku to byl vše na jedno brdo. Bylo jedno, jestli jsem prodával stavební chemii, mobilní tarify, technologii EAN. Prodeje byly svým způsobem monotónní. V roce 2010 mi byla nabídnuta možnost začít svoji kariéru jako "pojišťovák". Záměrně říkám pojišťovací zprostředkovatel, nebo-li pojišťovák. Zastupoval jednu pojišťovnu a tři jejich produkty, ale postupně jsem zjistil, že jsem tímto přišel o dost klientů, kteří potřebovali něco jiného, nebo preferovali jiný finanční dům.

V roce 2015 jsem tak změnil dres a stal se finančním poradcem jedné makléřské společnosti, která mi umožnila rozšířit portfolio zastupovaných pojišťoven a bank, ale také poskytovaných produktů. V současné době již nejsem klasickým pojišťovákem, ale řadím se mezi rodinné finanční poradce, kteří klientům porovnávají kalkulace a nabídky, vyjednávají extra podmínky a ceny pojištění automobilů, nemovitostí, života a úrazu, nebo třeba domácího mazlíčka. K tomu klientům pomáhám s volnými finančními rezervami, aby se na nich "neprášilo" v bance, nebo ve skříni.

Každý klient vždy dostane kalkulace požadovaného produktu od více pojišťoven /  bank s příslušným komentářem a doporučením. Také veškerý písemný servis je zajištěn dálkově online, nebo osobním kontaktem, kdy má vždy klient na výběr místo setkání. I proto jsem si na konci března 2019 pořídil vůz Tesla model S 100D, abych mohl bez problémů za klienty cestovat. Píše se konec roku 2023 a mám najeto 253 tis. km. V roce 2022 jsme pak přikoupili druhý vůz Tesla model X. Je to skvělé propojení směrem ke klientům, protože "vím, o čem mluvím".

Pro co žiji

Tesla pro mě není pouze dopravní prostředek. I proto ji manželka pojmenovala MILENKA :-) .

Rodina je pro mne vším. Na fotku patří ještě pár osob, ale ty zrovna nebyly přítomny.

Klientům se věnuji s maximální péčí a razím heslo: 

MAXIMÁLNÍ PÉČE - SPOKOJENÝ KLIENT