Poznejte mě

"Nebojím se každému i zpětně podívat do očí"

Na svět jsem vykoukl v období "Husákových dětí" v sedmdesátých letech minulého století. Po střední škole jsem se věnoval obchodní činnosti postupně v několika společnostech. Ve výsledku to byl vše na jedno brdo. Bylo jedno, jestli jsem prodával stavební chemii, mobilní tarify, technologii EAN. Prodeje byly svým způsobem monotónní. V roce 2010 mi byla nabídnuta možnost začít svoji kariéru jako "pojišťovák". Záměrně říkám pojišťovací zprostředkovatel, nebo-li pojišťovák. Zastupoval jednu pojišťovnu a tři jejich produkty, ale postupně jsem zjistil, že jsem tímto přišel o dost klientů, kteří potřebovali něco jiného, nebo preferovali jiný finanční dům.

V roce 2015 jsem tak změnil dres a stal se finančním poradcem makléřské společnosti Astorie a.s., která mi umožnila rozšířit portfolio zastupovaných pojišťoven a bank, ale také poskytovaných produktů. V současné době již nejsem klasickým pojišťovákem, ale řadím se mezi finanční poradce, kteří klientům porovnávají kalkulace a nabídky, vyjednávají extra podmínky a ceny pojištění, úvěrů a všeho dalšího.

Každý klient vždy dostane kalkulace požadovaného produktu od více pojišťoven /  bank s příslušným komentářem a doporučením. Také veškerý písemný servis je zajištěn dálkově online, nebo osobním kontaktem, kdy má vždy klient na výběr místo setkání. I proto jsem si na konci března 2019 pořídil vůz Tesla model S 100D, abych mohl bez problémů za klienty cestovat. Ke konci roku 2020 budu mít najeto cca 140 000km (při druhých narozeninách mé Tesly očekávám nájezd někde kolem 150 000km).

Pro co žiji

Tesla pro mě není pouze dopravní prostředek. I proto ji manželka pojmenovala MILENKA :-) .

Rodina je pro mne vším. Na fotku patří ještě pár osob, ale ty zrovna nebyly přítomny.

Klientům se věnuji s maximální péčí a razím heslo: 

MAXIMÁLNÍ PÉČE - SPOKOJENÝ KLIENT